• dostupnost ND na starší modely

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za recenzi. Obchodu s náhradními díly u nás předchází důsledná komunikace, zaslání fotek, hledání v rozkresech. Někdy je to běh na dlouhou trať, ale produkt je pak dodaný přesně dle potřeb zákazníka. Vyhýbáme se dodávkám typu pokus / omyl. Za tým TRENDO, Pavel

• nabízeli vybraný typ dřezu, perfektní komunikace s obchodem
    • nevím o žádné

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za pochvalu námi poskytnutého servisu. Vaše plná spokojenost je pro nás největší odměnou :-).
    Za TRENDO, Kája

• Rychlá reakce, komplexní a dobře informující komunikace

Mohu jen doporučit

Děkujeme za recenzi. Za tým TRENDO, Pavel

• neskutečná rychlost dodání, přehledné informace, nejlepší cena

Reakce obchodu Eshop Blanco

Rychlost dodávky je skutečná :-). Stačí sladit váš požadavek se skladovou nabídkou a správným načasování, a je to. Za pochvalu děkujeme. Pavel, TRENDO

Rychlé dodání a celkem dobrá cena.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme Vám za skvělou recenzi. Jsme nadšeni, že jste byli spokojeni s rychlým dodáním a našimi cenami. Vašeho doporučení si velmi vážíme a těšíme se na další objednávku. Za TRENDO, Pavel

• Rychle jednání, zboží dorazilo v pořádku.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za vaši skvělou recenzi! Jsme nadšeni, že jste byli spokojeni s rychlostí našeho jednání. Z Vašeho doporučení máme radost a těšíme se na další návštěvu. Za tým TRENDO, Ondra.

komplikované zaslání faktury

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme Vám za plné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Omlouváme se za komplikace se zasláním faktury. Tyto doklady jsou u nás generovány automaticky a zasílány na e-mail uvedený v objednávce. Pokud by jste měl k tomuto tématu další otázky nebo potřeboval asistenci, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a pomůže nám zlepšit naše služby. Těšíme se na Vaši další návštěvu. Za TRENDO, Pavel

Vše vysvětleno, doručeno obratem druhý den. Vše na jedničku

Jsme rádi za pochvalu. Děkujeme Vám. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Zboži bylo dodáno rychle a komunikace s obchodem byla super, velice vstřícní

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s naším e-shopem spokojení a těšíme se na další nákup. Čekat na vás mohou třeba nové dárky u produktů, možná i nějaký ten slevový kupón :-). Hezký den! Vaše TRENDO.

přehlednost a komunikace

Reakce obchodu Eshop Blanco

Pochvala komunikace je super. Nejsme roboti :-). Produktům Blanco věříme a rádi je podpoříme. Co nevíme, zjistíme. Za TRENDO, Lajka

• Rychlost.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za TRENDO, Pavel

Naprosto perfektni a rychla sluzba, dodani do 24h.

Děkujeme za recenzi. Za tým TRENDO, Karel

dobrá komunikace

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme recenzi. Potřebujete před objednávkou komunikovat s prodejci? Neváhejte nás kontaktovat mailem nebo telefonicky. Využít můžete také naši poradnu. Za tým TRENDO, Ondřej

• Skvělá komunikace, skvěle mi poradili. Díky

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za plnou a pochvalnou recenzi. Pokud si před nákupem nejste s něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat. U nás vše řeší lidé ;-). Za tým TRENDO, Ondřej

všechno proběhlo v pořádku

Děkujeme za hodnocení a plnou recenzi. Za TRENDO, Pavel

Kvalitní nabídka zboží a rychlost dodání.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za kladný přínos k hodnocení našeho e-shopu. Zboží skladem (zelené) může u Vašich dveří stát následující pracovní den od objednání. Ostatní položky doporučujme poptávat a to nejlépe písemně e-mailem. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• NA místě jsem si nechal poradit a vysvětlit různé modifikace, alternativy, barvy, materiály.
    • Na prodejně není tak veliký výběr jak se prezentuje na webu

Reakce obchodu Eshop Blanco

Dobrý den Tomáši. Na našem webu se dočtete, že jsme "největší specializovanou kamennou prodejnou kuchyňských dřezů a baterií v Pardubicích." Dále pak: "Velké množství produktů držíme skladem přímo u nás. Ostatní produkty jsou na externím skladu a jsou dostupné ve většině případů do 2 dnů." Aktuálně máme skladem v Pardubicích a k prezentaci na prodejně 226 variant dřezů Blanco, 111 variant baterií Blanco, víc jak 90 dalších doplňků a čističů Blanco. Dost na to, aby si běžný zákazník dokázal vybrat, další zvolal: "Šmarjá, toho je tolik, kdo se v tom má vyznat?!" a další, který zavzpomíná na dobu, kdy byl na výběr jeden dřez a 2 baterie a vše bylo jednodušší. No a pak je tady malá, všude přítomná skupinka, které nebude dobré nic a to i přes to, že alternativou nabízíme dalších 6 výrobců dřezů a 14 výrobců baterií. Takže tak ... Za příspěvek k hodnocení našeho e-shopu a našich služeb děkujeme. Za TRENDO, Pavel H.

rychlost

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Spolehlivá, rychlá dodávka zboží.

Spokojenost.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za kladné hodnocení naší spolehlivosti :-), za tým TRENDO, Karel V.